Zespół Poparzeni Kawą Trzy

by

Poparzeni Kawą Trzy, to zespół nietuzinkowy. Na tę nietuzinkowość składa się po pierwsze rodzaj uprawianej muzyki, jest nią mieszkanka ska, rocka, punku i swingu, a po drugie sami muzycy. W skład grupy wchodzą m.in. dziennikarze radiowi i telewizyjni. Na bębnach można usłyszeć Wojtka Jagielskiego, znanego z DDtvn. Gitary należą do dziennikarzy: Romana Osicy, Krzysztofa Zasady, Mariana Hilla z RMF FM i Mariusza Gierszewskiego z Radia Zet. Tubalne dźwięki wydawane przez brata bliźniaka popularnego prezentera pogody – Jacka Kreta. Całość uzupełnia szalony organista z parafii na Bielanach Krzysztof Tomaszewski. Teksty piosenek w głównej mierze wychodzą spod pióra Rafała Bryndala, znanego z ciętego języka.

Proponowana muzyka jest radosna, taneczna, z dozą humoru i refleksji nad otaczającym światem. Wybierając się na koncert można spodziewać się dobrej zabawy. By dowiedzieć się czegoś więcej o zespole zapraszam na ich stronę internetową: www.poparzeni.pl

Najbliższa okazja by posłuchać Poparzonych będzie 18.04 w Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Serdecznie polecam.

Wszelkie treści opublikowane w niniejszej witrynie internetowej stanowią własność portalu iwiesz24.pl, a ich kopiowanie oraz upowszechnianie w całości lub częściowo bez zgody właściciela jest zabronione.

zdj. internet